Dirbtuvės

Pasitreniruojam ir kylam!

Kosminės dirbtuvės

Mažus ir didelius rasite nuolat šurmuliuojančioje dirbtuvių zonoje. Čia turėsite galimybę sukonstruoti savo pirmąjį robotą, išbandyti savo kūrybines mintis, susipažinti su dar neatrastomis technologijomis. 2019-ųjų metų dirbtuvių programa žada būti dar didesnė ir įspūdingesnė. Be to visas dirbtuves vienys kosmoso tematika. Tad paruoškite savo kosminius kostiumus ir kylame!

robotiados dirbtuviu nuotrauka
robotiados dirbtuviu nuotrauka

Sukurk ir pasivaržyk

2018-aisiais dirbtuvėse dalyvavo daugiau nei 500 šeimų, tad šiemet joms ruošiamės dar įnirtingiau, kad visus tiesiog išsviestų į orbitą. Nors dirbtuvės didės vietų skaičiumi, jose atsiras kur kas daugiau tvarkos, kad vaikai galėtų dar labiau įsitraukti į kosmines užduotis. Dirbtuvės bus skirtos 4-18 metų asmenims bei šeimoms ir vyks visą dieną. Be to turėsime ir specialias dirbtuves, po kurių sukurtą robotą galėsite išbandyti varžybų trasoje!

robotiados dirbtuviu nuotrauka

Daugiausiai dirbtuvių šeimoms

Renginio organizatorius - Robotikos Akademija - kvies į didžiausias kosmoso tematikos dirbtuves, o prie jų prisijungs partneriai, siūlantys įvairiausius išbandymus savo dirbtuvių zonos. Sekite informaciją svetainėje ir Facebook paskyroje.

robotiados dirbtuviu nuotrauka

Dirbtuvių tvarkaraštis ir registracijos laikas bus skelbiamas 2019 m. vasario 1-ą dieną. Registracija į dirbtuves galioja tik turint renginio bilietą ir nesuteikia nemokamo patekimo į renginį.