Paroda ir pramogos

❗Visos parodos ir pramogos įskaičiuotos į bilieto kainą.❗

Card image cap

League of Legends varžybų finalas

Geimeriai, ar Jūs pasiruošę? Kosminėje stotyje vyks Baltijos šalių esporto lygos (BEL) League of Legends didysis finalas: eNsure (LT) prieš Žalgiris Esports (LT). Renginys vyks 1.1. salėje nuo 11:30. Finalą komentuos Daniel "CmodeDaniel" McHugh ir Per "Dr Zoice" Lokind. Renginį dovanoja GameOn.

Card image cap

VRoom, Virtualiai, VR CITY

Kosminėje stotyje milžiniška dalis pramogų persikelia į Virtualią realybę - mūsų draugai siūlo iki šiol didžiausią skirtingų technologijų, žaidimų, pojūčių ir varžybų pasirinkimą, be kurių astronautams būtų nuobodu gyventi. Daugiau nei 20 skirtingų virtualios realybės iššūkių, žaidimų, varžybų pasirinkimų, kuriuos būtina išmėginti. Jas išvysite aplankius mūsų partnerius VRoom, Virtualiai bei VR CITY kosmoso parodoje!

Card image cap

LitLug LEGO paroda

Ar kada nors svajojote iš LEGO pastatyti pilnai veikiantį, kosmosu alsuojantį, gyvą miestą? Šią svajonę realybe pavertė ir lankytojų akims pristato LitLug - pusę metų užtrukusio konstravimo rezultatas - prieš Jūsų akis parodos erdvėje.

Card image cap

Yearbook fotosesija

Sudrebėjo ranka ir įsimintina akimirka virto išsiliejusia nuotrauka? Apsilankykite pas profesionalus, modernių technologijų pagalba galinčius paprastą akimirką paversti į stebuklais pulsuojančią nuotrauką. Kūrybos profesionalai per kelias minutes sukurs nepamirštamą įspūdį, kurį galėsite pasilikti.

Card image cap

Mokslinis šou “Atradėjas”

Įvairios medžiagos, mėgintuvėliai, besikeičiančios spalvos, mokslininkai ir jų juokingi kostiumai - moksliniame šou “Atradėjas”. Profesionalūs mokslininkai paruošė įspūdingą programą, kurioje vaikai ne tik grožėsis veiksmais, kuriuos atlieka laborantai, bet ir patys dalyvaus bandymuose, kartu su profesionalių mokslininkų komanda stebės kaip vyksta įvairūs cheminiai bei fizikiniai procesai.

Card image cap

Lietuvos kariuomenė

Kadaise buvusi baisiausias priešų rytuose ir vakaruose košmaras, šiandien šalies kariuomenė yra moderni, visuomeniška, tačiau itin pasiruošusi jėga, galinti kovoti ne tik su priešais, bet ir su stichijomis bei kitomis negandomis. Karinių automobilių lenktynių simuliatorius, išminavimo robotai bei kitos nepamirštamos technologijos ir profesionalūs kariškiai - technologijų parodoje.

Card image cap

Mažasis Genijus

Žemės planetos gelbėtojai, žmonijos draugai - robotai Transformeriai atvyksta į Kosminę stotį patarti išradėjams kaip sėkmingai konstruoti robotus, kad ateityje šie taptų mūsų draugais. Transformeriai Robotiadoje žada lankytis nuo 11:00 iki 13:00, tad nepraleiskite progos pasikalbėti!

Card image cap

Lü sistema

Grupė žmonių, atsistojusių prieš sieną, kantriai laukiančių tolimesnių nurodymų iš visagalės sienos. Primena Pink floyd koncertą? Tai - nematyta išmanioji užduočių siena, reaguojanti į žmonių veiksmus, kurios funkcijos gali būti tiek edukacinės, tiek pramoginės. Išvyskite kaip atrodys Jūsų namų sienos po daugelio metų!

Card image cap

Kartlandas

Kartingai - vienas iš populiariausių būdų išmokti vairuoti automobilį būnant devynerių metų amžiaus. Lyjant lietui neturite kur treniruotis? Išmėginkite modernius kartingų simuliatorius, kurių neriboja nei oro sąlygos, nei trapios konstrukcijos, nei rizika susižeisti.

Card image cap

VTDK

AR JŪS PASIRUOŠĘ PATREPSĖTI?! Pasiruoškite kovoti prieš savo priešininką dar nepatirtame mediume - Jums pravers greita reakcija ir miklios pėdos. Krentantys elementai, juos kojų pagalba gaudantys žaidėjai ir puikios emocijos - tik VTDK pramogų kometoje.

Card image cap

Swedbank

Kaip manote, kiek grynųjų pinigų verta pasiimti su savimi keliaujant į mėnulį? Swedbank ekspertai išgirdę šį klausimą pakvies Jus išsimaudyti burbulų baseine, o šalia baseino esančioje finansų laboratorijoje paaiškins Jūsų vaikams kodėl tai - prasta idėja ir pasiūlys sprendimą kelionei į Žemės palydovą, jei nuspręstumėte keliauti ne tuščiomis.

Card image cap

Lietuvių kosmoso paroda

Lietuviai - kosmose? Ar tai tik keista metafora, apibūdinantį žmogaus būseną? Tikrai ne. Lietuvos etnokosmologijos muziejus paruošė parodą, kurioje - tikros lietuvių sukurtos technologijos, naudotos kosmose ir sugrįžusios į mūsų planetą.

Card image cap

KTU

Lietuvių mokslininkų gyvenimas ir jų sukurtos technologijos įprastai yra visuomenės nematoma technologijų pasaulio dalis. Klasikinį žaidimą ir moderniausias technologijas sujungiantis virtualios realybės žaidimas, mokslininkų sukurta roboto ranka, šviesos sfera ir kitos protu sunkiai suvokiamos technologijos - pas mūsų draugus iš technologijų pasaulio (universiteto).

Card image cap

ZBike

Dviratis - viena seniausių žmogaus naudojamų transporto priemonių, kuris veikia žmogui minant pedalus, šiems sukant grandinę ir…

… Šie dviračiai neturi pedalų, jie varomi elektros energija, išvysto maksimalų 100 km/h greitį ir gali nuvykti iki 220km atstumą - taip atrodo lietuviškas pasenusios technologijos atnaujinimas!

Card image cap

Žaislų planeta

Kosminė stotis: Robotiada skrenda aplink Žaislų planetos orbitą - joje kosminėje stotyje dar nematytos - Mecard lenktynės, sujungiančios kortų žaidimus ir automobilius - transformerius! Kosminėje stotyje dar negirdėtos gravitacijos vedami nepamirštami Gravitrax stalai, nuo kurių sudėtingumo net svaigsta galvos bei visa planeta Žaislų - tik Kosminės stoties lankytojams!

Card image cap

Doki Poki

Norite dienai tapti kažkuo kitu? iki šiol nėra geresnio būdo, nei veido papuošimas kosminėmis dulkėmis ar kitomis magiškomis priemonėmis, paklauskite Majų, Actekų, ar sporto sirgalių - jie tai patvirtins! O mūsų draugai - Doki Poki komanda tuo pasirūpins!