PAMATYK

Šioje zonoje liksite abstulbę nuo kūrinų iš daugiau negu 50,000 LEGO detalių, daugiau nei 300 skirtingų ir unikalių robotų, didžiausių robotikos varžybų, stulbinančių vizualizacijų bei tvyrančios technologijų fanų energijos.

Ką renginyje galės pamatyti Sumanios šeimos?

LEGO paroda

Įspūdingiausia LEGO paroda Lietuvoje. Virš 50,000 tūkstančių detalių panaudota įspūdingiems LEGO kūriniams. Pasinerkite į mini Legolendą, bus įdomu ne tik vaikams, bet ir tėveliams

Egzotiniai gyvūnai

Šių metų LEGO varžybų tematika – gyvūnai sąjungininkai. Turėsite galimybę patyrinėti gyvūnijos pasaulį stulbinančioje egzotinių gyvūnų parodoje.

Tarptautinės robotikos varžybos

Pasaulinės LEGO robotų varžybos, skraidančių robotų varžybos, robotų SUMO ir virš 300 skirtingų robotų pasirodymų Robotikos Olimpiadoje. Kartą per metus. Tik Robotiadoje.

Taptautinė robotų paroda

Technologijos nenumaldomai žengia į mūsų kasdienybę. Kad nereikėtų keliauti į kitas šalis, didžiausią robotų paroda Lietuvoje atkeliauja į SIEMENS areną! Nepraleisk progos susipažinti su kūriniais iš Lietuvos, Šveicarijos, Prancūzijos, Suomijos bei daugybę kitų šalių.

Ką renginyje galės pamatyti suaugusieji ir studentai?

  • Robotiados partnerių stendai. Nuo Lietuvos universitetų iki pasaulinio lygio robotikos kūrinių bus pristatoma jau kovo 24-25 dienomis. 
  • Vaikų projektai. LEGO robotikos varžybų metu vaikai kuria ne tik robotus, bet ir narplioja gyvūnų bei žmonių santykius. Pamatykite vaikų beribį kūrybiškumą projektų pristatymuose.
  • Tarptautinės robotikos varžybos. Tai dar nematyta Lietuvoje.
  • Tesla elektromobilis. Išmanieji įrenginiai vis greičiau užpildo mūsų kasdienybę, Neužilgo elektromobiliai taps kasdienybe. Pamatykite, pasedėkite bei išgirskite kaip atrodys mūsų kasdieninis transportas netolimoje ateityje.
  • CERN ir ESA pristatymas. Pirmą kartą Lietuvoje turėsite galimybę susitikti su Europos kosmoso agentūros bei CERN atstovais. Panarpliokime visatos paslaptis drauge.

Gaukite specialius pasiūlymus!

Užsiregistruokite palikdami savo el. pašto adresą, ir niekada neatsilikite nuo technologijų naujovių.


You have Successfully Subscribed!

Share This