DIRBTUVĖS

Šiais metais „Robotiadoje 2018“ dar daugiau veiksmo, robotų, žinių, pramogų mažiems ir dideliems: vaikai galės dalyvauti robotų kūrimo dirbtuvėse, studentai susitiks su būsimais darbdaviais. Draugiškas robotikos pasaulis dienai įsikurs „Litexpo“  Vilniuje ir leis pajusti, kad robotika – aktuali ir įdomi ne tik profesionalams, bet ir tiems, kurie kasdien naudojasi išmaniaisiais įrenginiais.

Visos pateiktos dirbtuvės vyks Robotiadoje 2018, Litexpo parodų rūmuose. Norint patekti į dirbtuves turite turėti galiojantį Robotiada 2018 bilietą.,

Jei atsidarius registraciją matote, kad registruojamų vietų neliko – nenusiminkite! Kviečiame atvykti į renginį ir surasti sau tinkamas dirbtuves, specialiai palikome laisvų vietų tiems, kurie nespėjo užsiregistruoti (bet vietų kiekis ribotas, tad paskubėkite!).

Į dirbtuves su registracija būtina ateiti 10 min anksčiau, kad tvarkingai galėtumėt pradėti dirbtuves, kitaip jūsų vieta atiteks kitam asmeniui.

Robotikos akademijos dirbtuvės DARŽELINUKAMS

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos DARŽELINUKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Robotikos akademijos dirbtuvės Nulinukams

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos NULINUKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį! Trukmė: 45min

Registracija

Robotikosakademijao dirbtuvės pirmokams

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos PIRMOKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Robotikosakademija dribtuvės Antrokams

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos ANTROKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Robotikos akademijos dirbtuvės Trečiokams

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos TREČIOKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Robotikos akademijos dirbtuvės ketvirtokams

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos KETVIRTOKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Robotikos akademijos dirbtuvės Vyresniems

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į Robotikos akademijos PENKTOKŲ-AŠTUNTOKŲ dirbtuves. Čia vaikai turės galimybę ne tik konstruoti ROBOTUS iš LEGO, bet taip pat atgaivinti savo kūrinius ir pasijausti tikrais jaunaisiais išradėjais. Visos Robotikos akademijos dirbtuvių temos bus susijusios su renginio tema – vandeniu, tad kviečiame registruotis į dirbtuves ir pasinerti į tikrą išradėjų nuotykį!

Trukmė: 45min

Registracija

Šeimų dirbtuvės

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į šeimų dirbtuves. Dirbtuvėse dalyvauja vienas vaikas ir vienas iš tėvų. Susitikimo metu išbandysite edukacinius LEGO produktus. Į dirbtuves būtina atvykti 10 minučių anksčiau, kitu atveju jūsų vieta bus perleista kitam asmeniui laukiančiam gyvoje eilėje.

Registracija

Cosmos

Edukacinės programos metu vaikai sužinos apie skirtingas vabzdžių rūšis. Užsiėmimo metu sužinos kokie vabzdžiai dažniausiai/rečiausiai sutinkami Lietuvoje. Mokysis juos atpažinti. Antroji edukacijos dalis skirta supažindinti su pagrindiniai elektronikos principais gaminant spalvingus, šviečiančius jonvabalius!

Trukmė: 30min
Amžius – nuo 4 metų.

Registracija

KTU dirbtuvės

Ateik ir pamatyk tikras technologijas. Šiais metais KTU paruošė įdomią srautinę dirbtuvių programą, kurioje sudalyvauti galės kiekvienas norintis. Šiose dirbtuvės registracijos nėra, tad atlėk į Robotiadą ir pasinerk į technologijų sūkurį su visa šeima!

VGTU dirbtuvės

Ateik ir pamatyk robotus, kurių, greičiausiai, dar niekad nesi matęs. Ankščiau į juos žvelgdavai per kompiuterio ekraną, laikas juos pamatyti gyvai. Šiais metais VGTU paruošė įdomią srautinę dirbtuvių programą, kurioje sudalyvauti galės kiekvienas norintis. Šiose dirbtuvės registracijos nėra, tad atlėk į Robotiadą ir pasinerk į technologijų sūkurį su visa šeima!

VTDK dirbtuvės

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į VTDK dirbtuves, kuriose turėsite progą sukonstruoti tikrą robotą! Šiais metais VTDK bendradarbiaudama su elektronikos parduotuve „Anodas“ pristatys dalyviams ir duos patiems kurti ir konstruoti pirmą kartą rinkoje pasirodančius Lietuvoje kurtus robotų komplektus.

Trukmė: 1h30min
Amžius – nuo 14 metų, galima nuo 12 metų, jei dalyvaus su tėčiu, mama ar vyresniu broliu ar sese (prašome atsižvelgti į vaiko amžių, kad dirbtuvės praeitų sėkmingai).

Registracija

Curiosity

Į ROBOTIADĄ persikels dalis didžiausio Baltijos šalyse edukacinio pramogų centro! Čia nuostaba apima ne tik vaikus, bet ir jų tėvus! Greitosios pagalbos ekipažo iššūkiai, detektyvinių situacijų narpliojimas, statybinių sienų mūrijimas ir daugybė kitų galimybių žaisti, patirti, sužinoti! 

200 m2 dirbtuvės

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į 200m² dirbtuves. Šiose dirbtuvėse dalyviai turės progą išreikšti savo kūrybinį potencialą kurdami tokius miestus, apie kokius visuomet galėjo tik pasvajoti. Šiose dirbtuvėse dalyviai susidurs su vandens tema ir problemomis, su kuriomis susiduria miestai. Dalyvių užduotis ir bus įveikti šiuos iššūkius, pasitelkiant priemones ir kuriant didžiuosius ateities miestus.

Trukmė: 1.30h
Amžius – nuo 6 metų.

Registracija

Japoko dirbtuvės

Sveiki. Kviečiame užpildyti tinkamus laikus į JAPOKO dirbtuves. Japoniškus edukacinius konstruktorius „LaQ“ pristatanti „Japoko“ komanda šį kartą Robotiadoje kviečia leistis į tikrą konstravimo su „LaQ“ nuotykį. „Japoko“ stende jūsų lauks daugybė „LaQ“ detalių, žavinčių savo paprastumu ir stebinančių beribėmis galimybėmis, bei proga sudalyvauti unikaliame konkurse „LaQ kūrėjai“ bei momentinėje loterijoje.

Pirmąsias tris valandas laukiami dalyviai, kurie nori registruotis į šias dirbtuves, o vėliau laukiami – visi norintys, bet vietų kiekis ribotas, tad suskubkite!

Trukmė: 1h
Amžius – neribojamas. Tad kviečiame registruotis visus norinčius.

Registracija

General Sponsors

Renginio globėjas

Vilniaus miesto savivaldybė

Generalinis informacinis rėmėjas

15 min naujienų portalas

Golden Sponsors

Ūkio ministerija
Mita
Baltic orbis

Silver Sponsors

Panorama
Topo centras
Akvilė

Bronze Sponsors

Light conversion
Lemona
Ruptela
Visorių informacinių technologijų parkas
Lietuvos mokslų akademija
iRobot

Informational Partners

Retail Media
ACM
Cinema ads
National Geographic kids

Partners

VTDK
Vilniaus Gedimino technikos universitetas
Medicinos pagalbos stotis
Explode
Architektūros dirbtuvės
Akvariumai
Anodas
Folk
Fidi
Curiocity
Bitė
Atrakcionai
Cosmos
Xpramogos
Mio
Mažasis genijus
Lietuvos energija
Roboshop
Robotex
Lietuvos kariuomenė
Japoco
LitLug
Telesoftas
Šiaulių robotų klubas
Robotu skola

Organizer

Gaukite specialius pasiūlymus!

Užsiregistruokite palikdami savo el. pašto adresą, ir niekada neatsilikite nuo technologijų naujovių.


You have Successfully Subscribed!

Share This