APIE

„Robotiada 2018“ kviečia visus išmanius ir smalsius susitikti didžiausioje išradėjus vienijančioje šventėje Lietuvoje. 2017 metais per dvi dienas Robotiada sutraukė 10000 lankytojų ir dalyvių, o 2018 metais išsikėlė tikslą šį skaičių pasiekti per vieną dieną. Tai renginys, kuriame technologijų įmonės, universitetai pristato savo inovacijas ir naujoves, technologijų ir robotikos entuziastai atvyksta išsiaiškinti, kuris taps nugalėtoju 6 rūšių robotų kovose, o moksleiviai atvyksta pademonstruoti savo žinių ir pasiekimų pasaulinio standarto varžybose First LEGO League.

Šių metų Robotiados tikslas – suburti didžiausią robotų „bendruomenę“ į vieną vietą – Litexpo parodų rūmus. Parodos dalyviai išvys tai, ką iki šiol turėjo galimybę išvysti tik inžinieriai ar mokslininkai – humanoidiniai, pramoniniai, edukaciniai, pramoginiai robotai ir juos sukūrusios įmonės bei universitetai. Renginyje bus pristatomos technologijos, garsinančios Lietuvą ir įkvepiančios jaunąją kartą kurti inovacijas.

Robotiadoje vyks didelio pasisekimo sulaukusios interaktyvios dirbtuvės skirtos tiek darželių, moksleivių grupėms, šeimoms tiek ir pavieniams lankytojams. Vaikams iki 4 metų įėjimas į renginį nemokamas. Renginio metu vyks didžiausia Lietuvoje šeimų edukacija, kurios metu vaikai kartu su savo tėveliais įgys praktinių žinių apie mus supantį technologijų Pasaulį.
2018-ųjų metų Robotiados tema – Vanduo. Pradedant varžybomis, renginio metu bus nagrinėjama vandens, kaip nepakeičiamo Žemės ištekliaus svarba mūsų Planetai – technologijos, inovacijos, aplinka – visa tai šių metų akvariume. Puoselėsime ne tik visuomenės susidomėjimą technologine pažanga, bet ir rūpinimąsi svarbiausias mus supančiais ištekliais.

„Robotiados 2018“ kertiniai akcentai:
– Daugiausiai robotų Lietuvoje vienoje vietoje
– Sumanių šeimų diena
– Didžiausia STEM paroda Lietuvoje
– Didžiausios Lietuvoje robotų kovos
– Pirmoji pasaulyje robotų paroda “po vandeniu”
– Daugiausia robotikos dirbtuvių
– Didžiausia šeimų edukacija su STEAM priemonėmis

Renginio trukmė: 10:00-18:00.

Gaukite specialius pasiūlymus!

Užsiregistruokite palikdami savo el. pašto adresą, ir niekada neatsilikite nuo technologijų naujovių.


You have Successfully Subscribed!

Share This